Aile

3 Yaşındaki Oğlunu Yitiren Babanın Anne-Babalara 10 Tavsiyesi

Ne yazık ki bir insanın hayatta yaşayabileceği acıların en büyüklerinden biri olan evlat acısını yaşayarak 3 yaşındaki oğlu Hughie’yi kaybeden baba Richard Pringle'ın ebeveynlere verdiği 10 tavsiyeyi galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında acılı babanın 10 tavsiyesinin neler olduğunu görebilirsiniz.

6 Kg Doğan Bebek İnterneti Ayağa Kaldırdı

Oldukça tatlı ve tam bir tosun olan bebeğimiz, 6 kilogram ağırlığında olunca sosyal medyayı haliyle salladı! Galerimizde bu tombiş ve tatlı bebeğin ve annesinin fotoğraflarını galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında 6 kilo doğmuş olan kız bebeğin ve annesinin farklı hikayesini öğrenebilirsiniz.

Ablalığı Tarif Eden 18 Mükemmel Tespit!

Ablalara halk arasında anne yarısı denir. Bu duygusal resimlerde ablalığı tarif etmiş 18 doğru tespiti bulacaksınız! Haydi siz de eğer varsa ablanıza ya da manevi ablanıza bu güzel sözleri hediye edin...

Bebek Evliliği Nasıl Etkiler?

Bebek evliliği nasıl etkiler diye merak edenler için, ailenin en büyük neşe kaynağı olan bebeklerin aileye katılımından sonra ailede yaşanan değişiklikleri yazdık. Bebek sonrasında ebeveyn olarak ailenizde yaşanan sorunlarla başa çıkma yolları Kadın Sayfası'nda!  

Başka Annelerin Görünce Çıldıracağı Yaramaz Ötesi Çocuk Manzaraları

Anneler kutsaldır diye boşuna demiyoruz. Onca işlerinin arasında bir de çocuklarının yaramazlıklarıyla uğraşan annelerin, muhtemelen gördüklerinde şok oldukları yaramaz çocuk marifetlerini galerimizde sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek siz de yaramaz çocuklarının evi ne hale getirdiklerini görebilirsiniz.

Bebek Arabasının Üzerine Örtü Örtenler, Dikkat!

Sıcak yaz günlerinde bebeğinizi güneşten korumak için bebek arabasının üzerine battaniye ya da örtü örtüyor musunuz? Cevabınız evetse mutlaka haberimizi okumalısınız! Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu hayati konu hakkındaki ayrıntıları öğrenin.

Bebek Bekliyoruz Demenin En Eğlenceli, En Yaratıcı 16 Yolu

Çocuk sahibi olmak insanları en mutlu eden şeylerden biri. Bu mutluluğu da çevreleriyle paylaşmak isteyen bir grup yaratıcı ailenin çalışmalarını derledik içerikte. "Allah analı babalı büyütsün" diyor, görsellerimize geçiyoruz.

Anneler ve Kızlarının Müthiş Elbise Kombinleri

Anneler ve hızları aynı şık elbiseleri giyerlerse nasıl olur? Birbirinden gösterişli ve şık aynı abiye kıyafetleri içinde harika görünen anneler ve kızlarının fotoğraflarını sizin için galerimizde hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu harika kombinleri görebilirsiniz.

Anne-Babalarının Kopyası Olan Çocuklar

Herkes ailesine benzer, ancak bazıları daha fazla.Galerimizde anne-babasına çok fazla benzeyen, birbirinden sevimli çocuklarını ve ebeveynlerini bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek anne-babalarına aşırı benzeyen çocukların ve ailelerinin eğlenceli fotoğraflarını görebilirsiniz.

Anne Ve Kız Çocuk Kombin Örnekleri

Anne Sütünü Artıran Çaylar

Emziren anneler zaman zaman sütlerinin azlığından ve çocuklarını istedikleri gibi emziremediklerinden yakınır. Biz de sizin için emziren annelerin sütü artıracak çayları araştırdık. Emziren annelerin sütünün artması için neler yapılması gerekir? Sizinle paylaştığımız emziren annelerin sütünü artıran sağlıklı çaylar, aynı zamanda sağlığa da oldukça yararlıdır. Anne sütü içen bebekler, içmeyen bebeklere oranla daha sağlıklı olurlar ve hastalıklara karşı daha dirençli olurlar. Rezene ve ısırgan otu içeren çaylar bebeklerin gaz sorununa bir çözüm niteliğindedir.   Zayıflama çayları: Kayısı, ardıç meyvesi ve rezeneli olan çaylar lif içerir ve tok tutar. Bağırsakları da düzenler.  Yeşil çay Antioksidan etkisi çok güçlüdür. Zayıflamaya yardımcı olduğundan kilo vermek isteyenler günde birkaç bardak içebilir.  Zencefil Uzun yıllardır pek çok yerde ilaç olarak kullanılan zencefil grip ve mide rahatsızlıklarına iyi gelir.  Adaçayı Mevsim geçişlerindeki hastalıkları önler, ağızdaki ve boğazdaki problemlerinin çözümüne yardımcı olur. Günde bir bardak içebilirsiniz.

Anne Sevgisinin Benzersiz Hikayesi

Yeni doğum yapmıştı, Anne heyecanla: – Bebeğimi görebilir miyim? Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu!.. 

Anne Üç Siyahi Bebek Dünyaya Getirdi – Aileyi Görenler Gözlerine İnanamadı

Irkçılık dünyamızı kirletmeye devam ediyor.İnsanların bir ailenin nasıl görünmesi gerektiğine dair dar görüşlü düşünceleri olabiliyor. Aaron ve Rachel Halbert de bu dar görüşlü düşüncelere maruz kaldılar. Ayakta alkışlanmalar gerekirken insanlar tarafından eleştirildiler.

Annelerin Çocuklarına Hepinizi Gülümsetecek 16 Tatlı Notu

Canımızın içi annelerin çocuklarınıza yazdıkları tatlı-sert notları sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Anne-Babalar İçin Müthiş Öneriler

Çocukları olan aileler için anne babaların imdadına yetişecek şahane ve pratik fikirleri galerimizde bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek ebeveynler için hazırlanmış birbirinden kullanışlı ve güzel fikirleri görebilir ve kendi evinizde çocuklarınız için uygulayabilirsiniz.

Aldatılan Kadının, Diğer Kadına Yazdığı İlginç Mektup - İşte o şaşırtan mektup...

Melani isimli 2 çocuklu bir kadın, eşinin onu aldattığını anladığı zaman o kadına oturup etkileyici bir mektup yazmış. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında, aldatılan kadının eşinin kendisini aldattığı kadına yazdığı ilginç mektubu görebilirsiniz. İşte o şaşırtan mektup...