Aldatılan Kadının, Diğer Kadına Yazdığı İlginç Mektup - İşte o şaşırtan mektup...

Melani isimli 2 çocuklu bir kadın, eşinin onu aldattığını anladığı zaman o kadına oturup etkileyici bir mektup yazmış. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında, aldatılan kadının eşinin kendisini aldattığı kadına yazdığı ilginç mektubu görebilirsiniz. İşte o şaşırtan mektup...

“Teşekkürler, Jennifer”

“Teşekkürler, Jennifer”

... Dün gece kocamın göğüsünde bıraktığın ısırık izleri için.
Beni ve çocuklarımı böyle bir karabasandan uyandırdığın için sana içtenlikle teşekkür ediyorum. Bana yaptığın bu müthiş iyiliğin karşılığında sana ödül olarak kocamı tamamen almanı teklif ediyorum. Eğer bu ödülümü hak etmek istiyorsan, 6 kısa kurala kurala dikkat etmen lazım.

1. Maddi olarak senin ona destek olman lazım

1. Maddi olarak senin ona destek olman lazım

Çünkü bizim 2 çocuğumuz var (bildiğin gibi), o yüzden gelirinin esas kısmını nafaka olarak bize vermek zorunda kalacaktır. Çocuklar hak ettiklerini almak zorundalar. Bunun yanı sıra, ben evli olduğumuz 11 yılda kocamın ısrarları yüzünden çalışamadım ve kocam bana da nafaka ödemek zorunda. Yani demem o ki, onun parasını unut... hepsi benim!


2. Ona yeni giysiler alman gerekecek

2. Ona yeni giysiler alman gerekecek

Bugün o evimizdeki (artık evimdeki) banyodan çıktığı zaman, yani benim göğüsünde ısırık izlerini gördüğümde acayip bir şey oldu, bir kara delik oluştu ve onun kıyafetlerini aldı götürdü. Bu yüzden senin yanına neredeyse çıplak gelecek (bu konuda çok şanslısın!). Ama bu senin için olumlu bir şey. İstediğin herhangi bir giysiyi ona giydirebilirsin. Ona bir köpek tasması veya şirin bir elbise bile alabilirsin.


3. Tatil günlerini unut, çünkü her hafta sonunu çocuklarıyla harcayacak

3. Tatil günlerini unut, çünkü her hafta sonunu çocuklarıyla harcayacak

O açık açık senin "aptal bir sarhoş" olduğunu söyledi (1-2 kişi de buna şahit), o nedenle çocuklarımın güvenliğinden korktuğum için onları senin evine asla göndermeyeceğim.


4. Sen onu bana geri göndermeyeceksin

4. Sen onu bana geri göndermeyeceksin

Ve ben de onu sende geri almayacağım. Sana dokunduğu anda geri iade şansını kaybetti. Ben ona iyi bir eş oldum ve o bu konuda oldukça şanslıydı. Benden tabi ki daha iyi olamazsın, bu seni şaşırtmasın (sen kesinlikle benden iyi olamayacaksın), ve o bunu anladığında sen mutsuz olacaksın.


5. Tüm olanlarda o seni suçluyacak

5. Tüm olanlarda o seni suçluyacak

Gözlerinde yaşlarla o bana senin gülerek şöyle söylediğini dedi: "Umarım eşin bu ısırıkları görür." Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. Dürüst olmak gerekirse, umurumda da değil. Ancak, istediğine ulaştın. Ben ısırıkları gördüm. O, bıraktığın yoruma çok kızmıştı ve ben gözüne yumruk attığımda o hemen benden af diledi! Genel olarak, ben şiddete karşıyım ve daha önce kimseye vurmadım. Ama ben ona vurdum ve pişman değilim.


6. Bu bir tehdit değil, sana dostça bir ikaz

6. Bu bir tehdit değil, sana dostça bir ikaz

Senin huzurunu bozmak için seninle ilgili devamlı kötü şeyler söyleyeceğim. Seni ve kocamı kırmak ve size zarar vermek benim en sevdiğim uğraşım olacak, çünkü aynısını siz bana ve çocuklarıma yaptınız. Unutma, o uzun seneler boyunca sadece beni dinleyecek, çünkü ben onu senelerdir tanıyorum. Merak ettiysen söyleyeyim, ben yaptıklarımın sonuna kadar arkasındayım.


Teşekkürler Jennifer!

Teşekkürler Jennifer!

Kocamın göğüsünde bıraktığın ısırık izleri, bana 11 yıllık kocam ve 2 çocuğumun babasının gerçek yüzünü gösterdi. Seni tebrik ediyorum, onu dahice kazandın.
Oldukça enteresan bir mektup... Siz ne düşünüyorsunuz?