Bebek

Bebek

Minik Prensesler İçin Gelinlik Modelleri

Tatlı prensesler için cicili bicili ve rengarenk gelinlik ve elbise modellerini galerimizde bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek güzeller güzeli kızlarımız için özel günlerde giyebilecekleri elbise ve gelinlik modellerini görebilir ve model fikri alabilirsiniz.

6 Kg Doğan Bebek İnterneti Ayağa Kaldırdı

Oldukça tatlı ve tam bir tosun olan bebeğimiz, 6 kilogram ağırlığında olunca sosyal medyayı haliyle salladı! Galerimizde bu tombiş ve tatlı bebeğin ve annesinin fotoğraflarını galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında 6 kilo doğmuş olan kız bebeğin ve annesinin farklı hikayesini öğrenebilirsiniz.

Bebek Fotoğrafı Çekimlerindeki Hayaller ve Gerçekler

Yeni doğmuş bebekler için yapılan bebek fotoğraflarına bakmaya doyamayız. Oya o bebek fotoğrafı çekimlerinin hayaller ve gerçekler kısmı var! Her şey fotoğraflarda görüldüğü gibi değil. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bebek fotoğraf çekimlerinin hayaller ve gerçekler arasındaki farkı görebilirsiniz.

Bebek Çocuklar İçin Şahane Atkı Bere ve Panço Modelleri

Bebek ve çocuklara çok yakışacak, birbirinden sevimli ve kullanışlı bebek ve çocuk atkı ve bere modellerini galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bebek ve çocuklar için bu değişik ve güzel motifli atkı, şapka ve bere modellerini görebilirsiniz.

Bebeklerde Aylara Göre Boy-Kilo Tablosu

Doğumdan sonra bebeklerin aylara göre kilo alım takvimini ve olması gerektiği kiloların alt ve üst sınırlarını, galeri resimlerimizin altında bulabilirsiniz. Bebeğinizin kilosu normal mi? Haydi kontrol edelim.

Bebek Evliliği Nasıl Etkiler?

Bebek evliliği nasıl etkiler diye merak edenler için, ailenin en büyük neşe kaynağı olan bebeklerin aileye katılımından sonra ailede yaşanan değişiklikleri yazdık. Bebek sonrasında ebeveyn olarak ailenizde yaşanan sorunlarla başa çıkma yolları Kadın Sayfası'nda!  

Başka Annelerin Görünce Çıldıracağı Yaramaz Ötesi Çocuk Manzaraları

Anneler kutsaldır diye boşuna demiyoruz. Onca işlerinin arasında bir de çocuklarının yaramazlıklarıyla uğraşan annelerin, muhtemelen gördüklerinde şok oldukları yaramaz çocuk marifetlerini galerimizde sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek siz de yaramaz çocuklarının evi ne hale getirdiklerini görebilirsiniz.

Bebek Arabasının Üzerine Örtü Örtenler, Dikkat!

Sıcak yaz günlerinde bebeğinizi güneşten korumak için bebek arabasının üzerine battaniye ya da örtü örtüyor musunuz? Cevabınız evetse mutlaka haberimizi okumalısınız! Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu hayati konu hakkındaki ayrıntıları öğrenin.

Anneler ve Kızlarının Müthiş Elbise Kombinleri

Anneler ve hızları aynı şık elbiseleri giyerlerse nasıl olur? Birbirinden gösterişli ve şık aynı abiye kıyafetleri içinde harika görünen anneler ve kızlarının fotoğraflarını sizin için galerimizde hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu harika kombinleri görebilirsiniz.

Anne Babaların Küçük Çocuklarıyla Baş Edebilmek İçin Geliştirdikleri Enteresan Yöntemler

Diğer ebeveynlerin işini kolaylaştıracak, anne babaların çocuklarıyla başa çıkabilmek için buldukları birbirinden ilginç yöntemleri sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Anne-Babalarının Kopyası Olan Çocuklar

Herkes ailesine benzer, ancak bazıları daha fazla.Galerimizde anne-babasına çok fazla benzeyen, birbirinden sevimli çocuklarını ve ebeveynlerini bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek anne-babalarına aşırı benzeyen çocukların ve ailelerinin eğlenceli fotoğraflarını görebilirsiniz.

Anne Sütünü Artıran Çaylar

Emziren anneler zaman zaman sütlerinin azlığından ve çocuklarını istedikleri gibi emziremediklerinden yakınır. Biz de sizin için emziren annelerin sütü artıracak çayları araştırdık. Emziren annelerin sütünün artması için neler yapılması gerekir? Sizinle paylaştığımız emziren annelerin sütünü artıran sağlıklı çaylar, aynı zamanda sağlığa da oldukça yararlıdır. Anne sütü içen bebekler, içmeyen bebeklere oranla daha sağlıklı olurlar ve hastalıklara karşı daha dirençli olurlar. Rezene ve ısırgan otu içeren çaylar bebeklerin gaz sorununa bir çözüm niteliğindedir.   Zayıflama çayları: Kayısı, ardıç meyvesi ve rezeneli olan çaylar lif içerir ve tok tutar. Bağırsakları da düzenler.  Yeşil çay Antioksidan etkisi çok güçlüdür. Zayıflamaya yardımcı olduğundan kilo vermek isteyenler günde birkaç bardak içebilir.  Zencefil Uzun yıllardır pek çok yerde ilaç olarak kullanılan zencefil grip ve mide rahatsızlıklarına iyi gelir.  Adaçayı Mevsim geçişlerindeki hastalıkları önler, ağızdaki ve boğazdaki problemlerinin çözümüne yardımcı olur. Günde bir bardak içebilirsiniz.

Anne Sevgisinin Benzersiz Hikayesi

Yeni doğum yapmıştı, Anne heyecanla: – Bebeğimi görebilir miyim? Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu!.. 

Anne Üç Siyahi Bebek Dünyaya Getirdi – Aileyi Görenler Gözlerine İnanamadı

Irkçılık dünyamızı kirletmeye devam ediyor.İnsanların bir ailenin nasıl görünmesi gerektiğine dair dar görüşlü düşünceleri olabiliyor. Aaron ve Rachel Halbert de bu dar görüşlü düşüncelere maruz kaldılar. Ayakta alkışlanmalar gerekirken insanlar tarafından eleştirildiler.

Anne-Babalar İçin Müthiş Öneriler

Çocukları olan aileler için anne babaların imdadına yetişecek şahane ve pratik fikirleri galerimizde bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek ebeveynler için hazırlanmış birbirinden kullanışlı ve güzel fikirleri görebilir ve kendi evinizde çocuklarınız için uygulayabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Yeni doğan sevimli bir bebeğe götürülebilecek en güzel yeni doğan bebek hediyelerini galeri resimlerimizde sizin için derledik. Bebek bezlerinden yapılan değişik ve sevimli bez pastası modellerini de galeri resimlerimizin arasında görebilirsiniz ve bazı bez pasta yapımı resimlerine bakarak kendi bebek hediyenizi kendiniz yapabilirsiniz.

Yeni Doğmuş Bebekler Hakkında Çocuk Doktorlarının Bile Gizlediği 11 Gerçek

Yedi doğan bebeklerle ilgili, henüz anne karnındayken ve doğduktan sonraki gerçekleri doktorlardan bile önce size anlatıyoruz. İşte tatlı bebekler hakkındaki ilginç gerçekler.

18 Aylık Bebeğine İnanılmaz Tehlikeler Yaşatan Baba

Bir baba, 18 aylık tatlı bebeğini tehlikeden tehlikeye attığı fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşıyor. İlk bakışta insanlardan oldukça tepki çeken fotoğrafları galerimizde sizin için paylaşıyoruz. Galerimizde hoşunuza gidebilecek babanın çektiği tehlikeli fotoğrafların asıl hikayelerini öğrenebilirsiniz.

10 Sakinleştirici Bebek Ninni Sözleri

Tatlı bebeklerin uykuya dalmadan dinleyecekleri, huzurla ve sakince uyuyabilecekleri 10 bebek ninni sözlerini galeri resimlerimizin altında sizinle paylaşıyoruz. Bu ninnileri bebeğinize ya da yakınlarınızın bebeklerine söyleyin, bebekler sakinleşip rahatça uyusunlar...