Eğlence

Kendi Saçlarını Kesen 29 Sevimli Çocuk

Anne ve babalarının haberi ve izni olmadan makası ele geçiren çocukların canları sıkılmış olacak ki oyun oynamak yerine kendi saçlarını bazen de kardeşlerinin kesmişler. Galerimizde hoşunuza gidebilecek evde oyun oynamak yerine kendi saçlarını kesen çocukların, saçlarını kestikten sonraki ilginç görüntülerini görebilirsiniz.

Balondan Neler Yapılır

Balon Süslemeleri, Balondan Saksı Yapımı, Balondan Yapılan Etkinlikler, Balonla Neler Yapılabilir, Dekor SüsüÖzel gün dekor süslemelerinden ev dekorasyonuna kadar, balondan neler yapılır sorusunun tüm cevapları balonlu tasarımlar galerisinde! Siz de evinize balonla bir saksı ya da kapı süsü yapmak ya da davet mekanlarını değişik bir şekilde süslemek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız tam 40 adet balonla yapılan tasarımlar resimlerini içeren galerisini mutlaka gezin.

Bakıp Bakıp Anlam Veremeyeceğiniz 12 Yurdum Fotoğrafı

Türkiye'nin ne kadar eğlenceli bir ülke olduğunu kanıtlayan, birbirinden tuhaf, anlamsız ama komik olan yurdum fotoğrafını sizin için galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu komik yurdum fotoğraflarını görebilirsiniz.

Anne ve Babalarıyla Yaşadıkları Komik Anları Twitterda Paylaşan Kişiler

Ebeveynlerle girilen diyalogların kutsallığı konusunda hemfikiriz. Ama öyle anlar vardır ki ebeveynler lafı doksana takarlar. İşte o güzel anlara bir kaç örnek.

Annelerin Çocuklarına Hepinizi Gülümsetecek 16 Tatlı Notu

Canımızın içi annelerin çocuklarınıza yazdıkları tatlı-sert notları sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Annelerin Çocuklarına Hepinizi Gülümsetecek 17 Harika Notu

Annelik, mesaisi hiç bitmeyen kutsal bir meslek gibidir. Annelerin çocuklarına bıraktıkları sevimli not ve mesajlarda da bu sevgilerini sürekli olarak anlatırlar. Galerimizde hoşunuza gidebilecek canımız annelerimizin tatlı notlarını görebilirsiniz. Ben özellikle 13 numaraya bayıldım, ya siz?

Yeni Gelinlerin Kocişlerine Hazırladıkları 12 Tuhaf Yemek Sunumu

Son zamanlarda sosyal medyada olay olan yeni gelinlerin kocişlerine hazırladıkları tuhaf yemek sunumlarını galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında yeni gelinlerin sizi şaşırtacak kadar tufak yemeklerinin fotoğraflarını ve "yok artık" diyeceğiniz sunum örneklerini görebilirsiniz.

12 Yeni Gelinin Maharetleri

Yeni gelinlerin mutfakta yaptıklarına inanamayacaksınız. Aslında tek dertleri kocalarını mutlu etmek olan yeni gelinlerin ev işlerinde ne kadar başarılı olduklarını fotoğraflarda görebilirsiniz.