Tüm Zamanların En Etkili Şekilde Yağ Yakan İçeceği!

Yazın da gelmesiyle kilo verme çalışmaları iyice hız kazandı! Biz de sizin için hem ucuz hem de bulunabilir malzemelerle hazırlanan yağ yakıcı tarifi veriyoruz! Bu içecek ortada yakılmadık yağ bırakmayacak!

1- Pek çok rahatsızlığın tedavisi için kullanılan bu doğal içeceğin içinde limon ve chia var! Bu yararı bol içecek ne işe yarıyor?

1- Pek çok rahatsızlığın tedavisi için kullanılan bu doğal içeceğin içinde limon ve chia var! Bu yararı bol içecek ne işe yarıyor?

Soğuk algınlığından korunmak için yardım ediyor, vücudu temizleyerek yağ birikmesini engelliyor. Bu yüzden şimdilerde pek çok kişi bu içeceği günlük beslenmelerine kattı.
Yağ yakıcı içecek için ihtiyacınız olan malzemeler:
* 1/2 adet limondan limon suyu
* 1 yemek kaşığı Chia tohumu
* 1 yemek kaşığı bal
* 1,5 su bardağı su


2- Hazırlanışı ve Kullanımı

2- Hazırlanışı ve Kullanımı

İlk olarak chia tohumlarını 1 saat kadar suda bekletin. Chia tohumları suyu emdiğinde, içindeki lifler sebebiyle jel kıvamında bir topak görünümüne gelecektir. Sonrasında bütün malzemeleri mutfak robotuna koyarak güzelce karıştırın. İşlem tamam! Yağ yakıcı içeceği hazırladınız bile! Bu leziz içeceği her sabah tüketirseniz bu sayede metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz ve böylece hızlı ve etkili biçimde kilo verebilirsiniz.


3- Limon ve Chia'nın yararları:

3- Limon ve Chia'nın yararları:

Limon
Limon, B ve C vitaminlerinin yanında potasyum, fosfor, florin sodyum, magnezyum, demir ve kalsiyum gibi yararlı vitamin ve mineralleri içerir. Vücut için oldukça etkili bir temizleyici görevini görür. Kalorisi oldukça düşük olduğu için tercih edilebilir. 100 gram limon suyunda sadece 29 kalori vardır. Toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan lifler bakımından oldukça zengindir.
Chia
Chia, çok güçlü bir doğal antioksidandır. Lif, kalsiyum, protein ve omega 3 yağ asitleri içerir. Vücuda doyma hissi verirken, aynı zamanda kan şekerini düzenler.
Hazırladığımız bu içecek kilo verme konusunda size çok yardım etse de, tam olarak yarar sağlamak için aynı zamanda dengeli bir beslenme şekli uygulayıp, düzenli olarak egzersiz yapmalısınız. Şayet bu yolu seçerseniz kısa zamanda şahane sonuçlar elde etmeniz kaçınılmaz!