Saç Modelleri

Rus Kadın Tam 13 Yıldır Saçlarını Kestirmiyor

Pratik Saç Modeli Yapımı

Pratik saç toplama modelleri arasında yer alan değişik bir saç modeli yapımını galeri resimlerimizde anlattık. Siz de bu değişik ve yapımı kolay saç modelini öğrenmek ve hem özel davetlerde hem de günlük yaşantınızda kullanmak istiyorsanız, adım adım kolay anlatımlı galeri resimlerimizi takip edebilirsiniz.

Kadınların Hayatlarında Bir Kere Denemesi Gereken Müthiş Saç Modelleri

Kadınların ömürleri boyunca mutlaka bir kez denemeleri gereken kısa saç modelleri ve saç kesim şekillerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu birbirinden harika saç modellerini görebilir ve saçınızı kestirmek istiyorsanız, bu saç modellerinden fikir alabilirsiniz.

Havalı Saç Kesimleri ile Bir Anda Yeni Biri Olan 18 Kadın!

Kendileri için doğru saç kesim modellerini deneyen ve bir anda tamamen başka birine dönüşmüş 18 kadını sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte o şahane değişimler...

Çiçekli Saç Aksesuarları

Özel davetlerde ve günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz, çok hoş ve rengarenk çiçekli saç aksesuarlarını sizin için bir araya getirdik. Galeri resimlerimizi takip ederek, bu hoş saç aksesuarlarını özel günlerde kullanmak için fikir alabilirsiniz.

Çiçek Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Özel günler için çiçek saç modeli nasıl yapılır sorusunun cevabı çiçekli topuz yapımı galerisinde sizlerle. Siz de hem kendiniz için hem de kız çocukları için bu pratik saç toplama modelleri arasında yer alan çiçek şeklindeki topuz yapılışını kolay anlatımlı galeri resimlerinden öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Birkaç Dakikada Kolayca Yapabileceğiniz 11 Şahane Saç Şekli

Evde birkaç dakika içinde yapabileceğiniz ve hem günlük yaşantınızda hem de davetlerde kullanabileceğiniz, birbirinden hoş 10 değişik saç modelini ve yapılışlarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında, bu pratik ve basit şekilde yapılabilen şık saç modellerini ve yağılışlarını görebilirsiniz.

Dünyanın En Uzun Saçlı Kadını: Dashik Gubanova Freckle

Dünyanın en uzun saçlı kadını Rus asıllı Dashik Gubanova Freckle adeta günümüzün modern Rapunzel'i. Dashik Gubanova Freckle'in instagramda yayınladığı resimleri ve resimler hakkındaki bilgileri galeri resimlerimizin altında bulabilirsiniz.

Evde Pratikçe Yapabileceğiniz 10 Müthiş Saç Modeli

Evde kendi kendinize yapabileceğiniz, birbirinden pratik ve hoş saç modelleri yapılışları galerimizde! Galerimizde hoşunuza gidebilecek hem davetlerde hem de gündelik hayatta kullanabileceğiniz saç modellerinin aşama aşama yapılışlarını görebilirsiniz.

Firkete Tokalar İle Yapılan Saç Modelleri

Firkete tokaları hepimiz zaman zaman kullanırız. Bu kez bu tokaları değişik saç modelleri yapmak için kullanıyoruz. Galeri resimlerimizde, birbirinden değişik firketeli saç modelini görebilir ve kendinizde ya da varsa kızınızda uygulayabilirsiniz.

Çiçekli Saç Aksesuarı Nasıl Yapılır?

Özel günlerdeki davetlerde kullanılabilecek hoş çiçekli saç aksesuarı yapımı ve çiçekli saç aksesuarları modelleri galerimizde! Siz de giyildiği kıyafeti daha da güzelleştirecek, tokadan çiçekli taca kadar harika çeşitleri olan kumaş çiçek aksesuarların yapımını öğrenmek için kolay anlatımlı galeri resimlerimize tıklayabilirsiniz.

En Pratik ve Şık Saç Modelleri Yapılışları

Bu şahane ve pratik saç modellerini özel gün ve gecelere yapabileceğiniz gibi gündelik hayatınızda da rahatlıkla kullanabilir ve hep şık olabilirsiniz. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu birbirinden şık ve yapımı basit saç modellerinin yapılışlarını öğrenebilir ve kendinizde uygulayabilirsiniz.

Hem Cesaretli Hem de Tarz Olan Saç Kesimi Modelleri

Alıştığımız saç kesimlerin oldukça farklı olan, cesur oldukları kadar tarz ve havalı saç kesimlerine sahip kadınların fotoğraflarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu birbirinden göz alıcı kısa saç kesimi modellerini görebilirsiniz.

Saç Sizi Tamamen Değiştirebilir Nasıl mı

Saç Fırçası Ne Sıklıkla Temizlenir?

Saçların saç fırçası ile düzenli olarak taranması çok önemlidir. Peki saç fırçası nasıl temizlenmeli? Saç fırçası temizleme yöntemini sizin için galeri resimlerimizin altında sıraladık.

Saçlarını Kestirmeyi Düşünenlere İlham Olacak Şahane Değişimler

Saçlarını kestirme düşüncesinde olup bir türlü cesaret edemeyen kadınlar için, nefis kısa saç stil değişimlerinin bulunduğu bir galeri hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek uzun saçlarını kestirip havalı kısa saçlara kavuşan kadınların, müthiş değişimlerini görebilirsiniz.

Saçları Muhteşem Gösteren 13 Zarif Saç Modeli

Saçlarınızı soğuk havaya karşı korurken, olağanüstü görünmesini sağlayacak, özel günlerde de kullanabileceğiniz müthiş saç modelleri ve yapılışlarını galerimizde bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu en havalı ve zarif toplu saç modellerini ve bazılarının yapılışlarını görebilirsiniz.

Saçlarını Kuaförlere Emanet Edenlerin Fotoğrafları

Biz kadınlar saçlarımızla oynamayı severiz, kuaförde saatler geçirebiliriz. Ama saçlarıyla kuaförleri çileden çıkaran insanlarda az değildir. Saçlarını kuaförlere emanet edenlerin öncesi ve sonrası fotoğrafları.

Şipşak Saç Hazırlamanın Pratik ve Şık Yöntemleri

Dışarı çıkmadan önce 5 dakika içinde kolayca hazırlayabileceğiniz birbirinden şık ve havalı olan yapımı kolay saç modellerinin yapılışlarını galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında 5 dakika içinde bu harika saç modellerini yapma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Şaşkınlık Uyandıran Yeni Saç Trendi: Saç Dövmesi

Tasarımcı Janine Ker, lotus çiçekleri ve geometrik modellerle bir kağıt alarak özel sprey ve boyalar kullanarak yaptığı saç dövmeleri son zamanlarda çokça konuşulmaya başlandı. Birbirinden hoş ve enteresan rengarenk saç dövmelerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında, bu çok ilginç ve farklı görüntüdeki renkli ve modelli saç dövmelerini görebilirsiniz.

Saçlarını Kızıla Boyamak İsteyip Kararsız Olan Kadınlara İlham Veren 14 Fotoğraf

Kızıl saçlı kadınların ne kadar hoş göründüğünü görmek ve aynı zamanda saçlarını da kızıla boyatmak isteyip cesaret edemeyen hanımlara ilham verecek birbirinden güzel kızıl saçlı kadın örneğini galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek kadınlarda kızıl saçın ne kadar hoş gözüktüğünü kanıtlayan 14 fotoğrafı görebilirsiniz.

Zarif Gelin Saçı Modelleri: Zarif Gelinler İçin...

Zarif gelin saçı modellerini göz atarak hem hayatlarının en mutlu gününde prensesler gibi görünmek isteyen gelinler için, hem de özel davetlerde şık bir topuz modeli arayanlar için, birbirinden zarif ve havalı gelin saçı / davet saçı modelini, galeri resimlerimizin altında sizlere sunuyoruz.

Ten Rengine Göre Saç Rengi Nasıl Seçilir?

Ten rengine göre saç rengi nasıl seçilir ve saç boyarken nelere dikkat etmek gerekir sorularıyla kafası karışanlar için harika bir yazı hazırladık! Saçımızı boyama nedenlerimiz farklı; ya saçımızdaki beyazları kapatmak ya da dış görünüşümüzde bir değişiklik yapmak. Ama ikisinde de amacımız daha güzel görünmek. Peki güzel görünmek için seçtiğiniz saç boyası rengi aynı zamanda teninize de uygun mu? Ten renklerine göre seçmeniz gereken boya renklerini yazımızda bulabilirsiniz. Ten Rengine Göre Saç Boyası Renkleri: Esmer Tenliler İçin Saç Renkleri: Esmer tenli insanların çok açık renkleri kullanaması görüntülerine olumsuz olarak yansıyabilir ve yapay görünür. Çünkü açık renkler beyaz ve buğday gibi daha açık tenli kişilere daha çok yakışır. Esmerlere kahve tonları güzel gider. Eğer saça hareket katmak isteniyorsa saça, saç renginin en fazla 2  ton açığı olacak şekilde gölge yapıp ışıltılı olması sağlanabilir.  Buğday Tenliler İçin Saç Renkleri: Buğday tenliler saç rengi seçme konusunda en şanslı kişilerdendir.  Buğday tenliler açıktan koyuya bir çok rengi uygulayabilirler. Son zamanların moda renkleri arasında karamel olmasına rağmen buğday tenlilerin bu renk yerine daha açık tonlar ya da koyu tonlar kullanılabilir. Bu ten rengine sahip kişilerde siyah, koyu kahve, kızıl, açık kahve rengi, dore sarı gibi renkler çok güzel duracaktır. Açık Tenliler İçin Saç Renkleri: Açık ten rengi olanlar çok koyu renkleri kullanmamalıdır. Aksi takdirde bu renkler, beyaz tenli kişilerde yüzü hasta, solgun ve kimi zaman özensiz gösterebilir. Koyu renklerin yerine açık sarıları, küllü sarı renkleri tercih etmelidirler.  Saç Boyanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?  Saç boyamak karşıdan kolay bir işlem gibi görünse de, sonuçta içinde kimyasal bir maddeyleri barındırdığı için dikkatlice yapılmalıdır.  Açık renkli saçları boyamak oldukça zordur. Bu sebeple saçınızı kesinlikle evde boyamayın ve sadece güvendiğiniz bir kuaförde boyatın. Saçların boyanması sırasında çok temiz olmamasına dikkat edin.aksi takdirde saç diplerinde yanmalar ve kaşınmalar olabilir. Bu şekilde saç diplerinizin daha az zarar gördüğünü fark edersiniz.  Saç boyarken mutlaka eldiven kullanın. Boyanın içindeki çeşitli kimyasallar cilde zarar verir. Bu sebeple eldiven takın ve alın, kulak ve özellikle göz çevresi bölgelerine de fazla boya bulaştırmamaya dikkat edin. 

Uzun Saçlarını Kestiren Kadınların Ne Kadar Doğru Karar Verdiğinin 15 İspatı

Kısa saç kesimini tercih etmiş olan uzun saçlı kadınların ne kadar doğru bir tercih yaptığını kanıtlayan 15 fotoğrafı sizin için galerimizde yayınlıyoruz. Galerimizde hoşunuza gidebilecek uzun saçlarını kestiren kadınların kısa saç kesimi konusunda ne kadar doğru karar verdiklerini görebilir ve kısa saç modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz.

Yaşlı Gösteren Saç Modelleri

Saç modeliniz ve saç renginiz sizi yaşlı mı gösteriyor? Saç rengi ve kesimi olduğumuzdan çok daha yaşlı görünmemize sebep oluyor. Yaşlı gösteren saç modellerine karşı önerilerimizi galeri resimlerimizin altında bulabilirsiniz.

20 Yapımı Basit ve Şık Saç Modeli - Resimli Anlatım

Gündelik olarak kullanmanızın yanında özel davetlerde de kullanabileceğiniz en şık ve değişik saç modelleri galerimizde! Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu şahane saç modellerini resimli anlatımı da içeren fotoğraf sayesinde yapabilir ve her daim şık ve bakımlı olabilirsiniz.

Beş Dakikada Yapılabilecek Şık Saç Modelleri - Resimli Anlatım

Düğün, nişan, doğum günü gibi özel günlerde ve gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şık saç modellerinin aşama aşama yapılış resimleri galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu muhteşem saç modellerini kendi kendinize ya da bir yakınız yardımıyla yapıp kullanabilirsiniz.

Bandana Bağlama Yöntemleri

Bandana bağlama yöntemleri merak ediyorsanız son trend eşarp bağlama şekillerini ve adım adım yapılışlarını içeren resimleri galeri resimlerimizden takip edebilirsiniz.

Bahar Havasında 7 Etkileyici Saç Stili

Saçlarda bahar havasını estirecek şık ve göz alıcı saç stillerini galerimizde sizin için bir araya getirdik! Her kadını güzel gösterecek 7 hoş saç stilini görmek için doğru yerdesiniz. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu birbirinden şık ve yapımı kolay saç stillerini görebilirsiniz.

Yeni Saç Modelleri ile Bambaşka Biri Olan 7 Kadın

Aralarında ombre balyaj ve dalgalı saçların da olduğu yeni saç modelleri ile bambaşka birine dönüşen kadınların harika değişim fotoğraflarını galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında farklı saç modelleri ile değişen 7 kadının müthiş değişimlerini görebilirsiniz.