Örgü

Bebek Çocuklar İçin Şahane Atkı Bere ve Panço Modelleri

Bebek ve çocuklara çok yakışacak, birbirinden sevimli ve kullanışlı bebek ve çocuk atkı ve bere modellerini galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bebek ve çocuklar için bu değişik ve güzel motifli atkı, şapka ve bere modellerini görebilirsiniz.

Bebek Battaniyeleri Örnekleri

Anlatımlı Nakış Teknikleri

Anlatımlı nakış örnekleri arayanlar buraya! Nakış işlemeyi seven ve yeni nakış modelleri arayan hanımlar için harika nakış teknikleri ve rengarenk nakış modellerini paylaşıyoruz. Bu nakış işleme teknikleriyle havlu ve yastık kılıflarının kenarlarına harika nakış işlemeleri yapabilirsiniz.

Tüle Nakış İşleyen Sanatçının Müthiş Çalışmaları

Tüle nakış işleyen Krista Decor adlı sanatçının el emeği ile işlediği birbirinden harika tasarımlardan oluşan çalışmalarını galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek tüle nakış işleyerek tasarımlar yapan bu yetenekli sanatçının müthiş çalışmalarını görebilirsiniz.

El İşi Banyo Takımı Tasarımları

Banyoları güzelleştirecek ve onları canlandıracak, içlerinde el örgüsü tasarımların da bulunduğu birbirinden canlı ve kullanışlı rengarenk el işi banyo - klozet takımı örneklerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek banyolara farklılık katacak değişik ve hoş görünümlü el işi banyo takımı tasarımlarını görebilirsiniz.

Salon ve Oda Takımı Dantel Modelleri

Evlere çok yakışacak salon ve oda takımı tığ işi dantel modelleri ve örneklerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek evin her odasını güzelleştirecek tığ işi dantel modellerini ve örnekleri görebilirsiniz.

Çiçek Motifli Örgü Klozet Takımı Modelleri

Çiçek Motifli Örgü Klozet Takımı Modelleri

Kız Çocukları İçin Renkli Örgü Çanta Modelleri

Kız çocukları için harika örgü çanta modellerini galerimizde bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek  rengarenk örgü yünlerinden yapılmış olan, değişik tasarımlardaki birbirinden şık ve güzel örgü çanta modellerini görebilir ve örgü örmeyi seviyorsanız bu modellerden fikir alabilirsiniz.

İnsanı Sakinleştiren Örgü Örmek ve 6 Faydası

Örgü örmenin yararları var mıdır? diye soranlar için çok uzun yıllardır büyüklerimiz tarafından yapılan ve son yıllarda gençler arasında da yaygınlaşan örgü örmenin faydalarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek görsellerin altında örgü örmenin yararlarını görebilir ve hemen örgü örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü Bayan Ayakkabı ve Patik Yapılışı

Örgü bayan patik ve ayakkabı yapılışı ile resimli anlatım görmek isteyen hanımlar için harika bir galeri hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek birbirinden farklı ve şık örgü babet patik ve ayakkabı modellerini ve yapılış aşamalarından bazılarını görebilirsiniz.

Muhteşem Örgü Yelek ve Hırka Modelleri

Hanımlara çok yakışacak el örgüsü yelek ve hırka modellerini sizin için galerimizde bir arada topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek  bu değişik tarzlarda ve desenlerde olan birbirinden şık ve havalı yelek ve hırka modellerini görebilirsiniz.

İnanılmaz Güzel Örgü Tasarımları

Alışılmışın dışına çıkan elbise, kaban, kazak gibi olağanüstü desenli örgü tasarımları galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek birbirinden değişik ve hayran bırakacak örgü modellerini görebilir ve siz de bu modellerden fikir alabilirsiniz.

Örgü Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Örgü bebek patiği yapımını öğrenmek istiyorsanız size harika bir örme bebek patiği yapımı önerimiz var' Adım adım galeri resimlerimizi takip ederek siz de bebeğiniz ya da tanıdıklarınızın bebeklerine bu sevimli örgü patiği örebilirsiniz.

Örgü Bebek Patik Modelleri

Tığ işi bebek örgü patik modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için seçtiğimiz galerimizde örgü bebek patik modelleri, örgü bebek parmak arası yün patik modelleri, örgü açık ayakkabı patik gibi modelleri bulabilirsiniz. Siz de örgü örmeyi sevenlerdenseniz, bu 62 tatlı patik resminden oluşan dev galerimize bakıp fikir alabilirsiniz.

Örgü Bacak Isıtıcı - Ayaksız Çorap Nasıl Yapılır?

Ayaksız örgü çorap nasıl yapılır diye soranlar için harika bir ayaksız çorap modelinin yapılışının anlatıldığı galeriyi seçtik. Siz de ayaksız çorap yapımı resimlerimizi adım adım takip ederek, kış aylarında sevdiklerinizi sıcak tutmak için harika bir örgü bacak ısıtıcı yapabilirsiniz.

Işıklı Örgü Paspas Nasıl Yapılır?

Tığla paspas yapımını merak eden hanımlar için hem değişik hem de yapımı kolay, harika bir ışıklı örgü paspas yapılışı galerisi hazırladık. Bu kimselerde olmayan gayet şık ve enteresan görüntülü paspas nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, galerimizde hoşunuza gidebilecek örgülü paspas anlatımını resimlerin altından takip edebilirsiniz.

Örgü Bayan Patik Modelleri

Değişik örgü bayan patik modelleri görmek isteyen hanımlar için harika bir örgü patik modelleri galerisi hazırladık. Siz de örgü örmeyi sevenlerdenseniz, galerimizdeki çeşit çeşit ve renkli örgü patik örneklerinden fikir alabilir ve sevdiklerinize örebilirsiniz.

Hem Şık Hem Kullanışlı Örgü Parmaksız Eldivenler

Süslü ve şık aksesuarlardan hoşlanan hanımlar için elleri hem ısıtan hem de çok hoş görünen örgü parmaksız eldiven modellerini sizin için galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu çok hoşunuza gidecek desendeki örgü parmaksız eldiven tasarımlarını görebilirsiniz.

Müthiş Bayan Örgü Hırka Modelleri

Son moda örgü hırka modelleri ile örgü kazak tasarımlarını modayı yakından takip eden hanımlar için galerimizde bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek birbirinden şık ve havalı bayan örgü hırka modellerini görebilirsiniz.

Müthiş Örgü Bebek Tulum ve Battaniye Modelleri

En güzel örgü bebek tulumları ve bebek battaniye modellerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek ilham verici motifli örgü bebek uyku tulumu ve örgü bebek battaniyesi modellerini görebilir ve örgü örüyorsanız, bu harika desenlerden model fikri alabilirsiniz.

Örgü Bebek Patik Modelleri

Örgü bebek patik modelleri arayanlar için harika bir örgü patikler galerisi hazırladık! Galeri resimlerimize tıklayarak hem kız bebek örgü patik modelleri hem de erkek bebek örgü modellerini görebilirsiniz. Örgü örmeyi seviyorsanız bu örgü patik fikirlerinden esinlenip siz de tatlı bebekleri sıcak tutacak tatlı patikler örebilirsiniz.

Örgü Bebet Patik Yapılışı

Babet patik yapılışını öğrenip örmek isteyen hanımları düşünerek çok güzel bir babet patik modeli yapılışı seçtik ve resimli anlatımını içeren bir galeri hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimleri adım adım takip edin ve siz de bu hoş desenli örgü patik modelini yapın.

Örgü Örmeyi Sevenlere Şahane Örgü Modelleri

Şahane bayan örgü modelleri ve örgüden panço ve şort gibi değişik örgü tasarımların da içinde bulunduğu örgü modelleri galerisini sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu birbirinden şık ve farklı örgü modellerini görebilirsiniz.

Örgü Ev Botu Nasıl Yapılır?

Örgü ev çizmesi nasıl yapılır diyenler için harika bir örgü ev çizmesi yapımı galerisi hazırladık! Siz de bu örgü resimlerini takip ederek kendiniz ve sevdikleriniz için değişik renklerde harika bir ev botu yapabilir ve hediye edebilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Battaniye Yapımı

Tığ işi örme battaniye nasıl yapılır diye merak edenler için harika bir kareli koltuk örtüsü yapımı galerisi hazırladık. Siz de kolay anlatımlı galerimizde hoşunuza gidebilecek  harika bir tığ işi motif öğrenebilir, motif birleştirme tekniğini de uyguladıktan sonra bu motifler ile rengarenk bir örgü bebek battaniyesi, yatak örtüsü, koltuk örtüsü, örme kazaklar ve kırlent yastıklar yapabilirsiniz.

Örgü Ev Terliği Yapılışı - Resimli Anlatım

Örgü örmeyi seven hanımlar için harika bir örgü ev terliği yapımı resim galerisi hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek kolay anlatımlı resimleri takip edip siz de bu şık örgü ev terliğini yapabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Örgü Çizme Nasıl Yapılır?

Örgü çizme nasıl yapılır sorusunun yanıtı galeri resimlerimizde! Kolay anlatımlı galerimize tıklayarak siz de kışın ayaklarınızı sıcak tutacak bir örgü topuklu çizme patik modeli öğrenebilir ve sevdikleriniz için de örebilirsiniz.

Resimli Anlatımlı Örgü Paspas Modelleri

Örgü örmeyi seven hanımlar için nefis bir resimli anlatımlı örgü paspas galerisi hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek birbirinden güzel örgü paspas modellerini ve resimli anlatımlarını görebilir ve örgü örmeyi seviyorsanız siz de bu motifleri kendiniz istediğiniz kumaşa uygulayabilirsiniz.

Yün Örgü Çizme Kelepçe Modelleri

Çizmeleri daha güzel gösteren yeni moda renkli yün örgü çizme kelepçeleri galeri resimlerimizde. Siz de örgü örmeyi seviyorsanız, kış aylarında bacakları sıcak tutacak bu el örgüsü bacak ısıtıcı çorap, yün çizme kelepçelerini dilediğiniz renkte siz de kendiniz sevdikleriniz için örebilirsiniz.