Makyaj

Makyaj nasıl yapılır?

Makyajsız sokakta görseniz tanıyamayacağınız Hollywood Ünlüleri

Meğerse herşey yalanmış, yıllarca kandırılmışız.

Yeni Makyaj Modası: Draping Makyaj

Draping makyaj nasıl yapılır, nedir bu draping makyaj diyorsanız, draping makyaj tekniğinin incelikleri bu haberimizden öğrenebilirsiniz.

Takma Tırnak Nasıl Takılır, Nasıl Kullanılır

Takma tırnak nasıl takılı ve nasıl kullanılır? Güzellik sırları arasında kadınların en çok önem verdikleri konulardan biri de tırnak bakımıdır. Cansız ve çabuk kırılan tırnaklara sahip olan kadınların imdadına ise takma tırnak yetişiyor. Takma tırnak kullanımı sanıldığı kadar zor bir işlem değil, takma tırnak takma inceliklerini sizin için sıralıyoruz. Takma tırnak kullanımı için dikkat edilmesi gerekenler şöyle:

Değişik Bir aç Örgüsü Modeli Anlatımı

Değişik bir saç örgüsü yapımı öğrenmek isteyenler için hem büyüklerin hem de kız çocuklarının bayılacağı harika bir saç örgüsü modelimiz var! Adım adım resimlerimizi takip ederek siz de harika bir saç modeli öğrenebilir ve her daim şık olabilirsiniz.

Dünyanın En Şişman Mankeni ( Hem Güzel hem çekici )

Dünyanın en ünlü mankenlik ajanslarından Milk Management 120 kilo olan bir kadını “Top Model” yapma kararı aldı. Moda dünyasında geniş beden kadınları temsil etmenin gururunu yaşayacağını da sözlerine ekleyen 120 kilogram ağırlığındaki süper model Tess Munster, “Bu meslekte başarının sırrı insanın kendi vücudunu sevmesinden geçer” diyor. Siz katılıyor musunuz?