İnsanlar

Havalı Saç Kesimleri ile Bir Anda Yeni Biri Olan 18 Kadın!

Kendileri için doğru saç kesim modellerini deneyen ve bir anda tamamen başka birine dönüşmüş 18 kadını sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte o şahane değişimler...

Damatları Evlenmekten Vazgeçirecek Birbirinden Tuhaf Gelinlik Modelleri

Çoğu genç kadın hayalinde nasıl bir gelinlik giyeceğine evlenmeden uzun yıllar öncesinden karar vermiştir ve düğünde herkesin gözlerinin onların üzerinde olmasını isterler. Fakat bazıları şaşkınlıktan mı yoksa güzellikten mi kendilerine baksınlar pek karar verememişler gibi duruyor.

Saçlarını Kızıla Boyamak İsteyip Kararsız Olan Kadınlara İlham Veren 14 Fotoğraf

Kızıl saçlı kadınların ne kadar hoş göründüğünü görmek ve aynı zamanda saçlarını da kızıla boyatmak isteyip cesaret edemeyen hanımlara ilham verecek birbirinden güzel kızıl saçlı kadın örneğini galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek kadınlarda kızıl saçın ne kadar hoş gözüktüğünü kanıtlayan 14 fotoğrafı görebilirsiniz.

3 Yaşındaki Oğlunu Yitiren Babanın Anne-Babalara 10 Tavsiyesi

Ne yazık ki bir insanın hayatta yaşayabileceği acıların en büyüklerinden biri olan evlat acısını yaşayarak 3 yaşındaki oğlu Hughie’yi kaybeden baba Richard Pringle'ın ebeveynlere verdiği 10 tavsiyeyi galerimizde derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında acılı babanın 10 tavsiyesinin neler olduğunu görebilirsiniz.

Ablalığı Tarif Eden 18 Mükemmel Tespit!

Ablalara halk arasında anne yarısı denir. Bu duygusal resimlerde ablalığı tarif etmiş 18 doğru tespiti bulacaksınız! Haydi siz de eğer varsa ablanıza ya da manevi ablanıza bu güzel sözleri hediye edin...

500 Kilo Olarak Hastaneye Yatan Mısırlı İman, İki Ayda Bakın Ne Kadar Kilo Verdi

Balık Etli Kadınların Gündelik Hayatlarında Yaşadıkları Problemler

Kilolu kadınların gündelik hayatlarında karşılarına çıkan birçok sorun söz konusu. Bu sorunları kilolu olmayan kadınlar pek anlayamasa da, kilolu kadınlar bu konularda zaman zaman zorluk çekiyorlar. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında, kilolu kadınların günlük hayatlarında yaşadıkları problemleri öğrenebilirsiniz.

Banknotlarında Kadın Portresi Olan Ülkeler

Banknotlarında kadın portresi yer alan ülkeler hangileri diye merak edenler için bu ülkeleri galerimizde bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında banknotlarında kadın portresi bulunan ülkelerin hangileri olduğunu görebilirsiniz.

Bacak Bacak Üstüne Atmak Varize Neden Olur mu?

Otururken bacak bacak üstüne atar mısınız? Bazen daha rahat olmak için bazen de daha şık görünmek için bacak bacak üstüne atarız. Peki bacak bacak üstüne atmak varize neden olur mu? Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu oturuş şeklinin varize neden olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Aynısını Çektirmek İsteyeceğiniz En Muhteşem 20 Düğün Fotoğrafı

En Sıradışı Düğün FotoğraflarıSıradışı ve ilginç düğün fotoğrafları çektirmek isteyen çiftler için birbirinde şahane ve enteresan düğün pozlarını galerimizde bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu en değişik ve eğlenceli düğün fotoğraflarını görebilirsiniz.

Aynı Yaşta Gibi Görünen Müthiş Anneler ve Kızları

Güzel kızlarıyla aynı yaşta görünen, oldukça genç görünen ve genç yaşta anne olan anneleri ve ikiz gibi benzedikleri kızlarını galerimizde bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu çok benzeyen anneleri ve kızlarını görebilirsiniz.

Aşkın Gözü Kör mü Acaba?

Yan yana geldiklerinde birbirlerine yakıştırılmayan, sosyal medyada çok fazla eleştiriye maruz kalan çiftleri görmek için galerimizde hoşunuza gidebilecek. 

Aspirinin Saçlar İçin Çok Sağlıklı Olduğunu Kanıtlayan Saça 4 Faydası

Aspirinin faydaları saymakla bitmiyor. Aspirinin ağrı kesici, Alzheimer önleyici olması gibi yararlarının yanında en büyük faydalarından birisi de saçlara! Saçlardaki sorunları çözen aspirinin saçlara faydalarını görmek için Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında haberin detaylarını görebilirsiniz.

Aşkın Uykudaki Halini Gösteren 15 Etkileyici Fotoğraf

Aşk, her zaman olduğu gibi birlikte uyurken de güzel. Uykuda birbirine sarılan aşık çiftlerin fotoğraflarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek aşkın uykudaki en güzel 15 halini görebilirsiniz.

Annelerinden Canı Gibi Sevdiği Evlatlarına İç Burkan Mektup

Sevgili Evlatlarım; Beni bıraktığınız yerdeyim.Bana kendimi fazlalık, bir ayak bağı gibi hissettirdiğiniz o günden beri, ben de karar verdim, ölene dek yanınıza gelmeyeceğim!Ama bilin diye sakladığım şeyler var şu acılı yüreğimde..

Anneler ve Kızlarının Müthiş Elbise Kombinleri

Anneler ve hızları aynı şık elbiseleri giyerlerse nasıl olur? Birbirinden gösterişli ve şık aynı abiye kıyafetleri içinde harika görünen anneler ve kızlarının fotoğraflarını sizin için galerimizde hazırladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu harika kombinleri görebilirsiniz.

Anne Babaların Küçük Çocuklarıyla Baş Edebilmek İçin Geliştirdikleri Enteresan Yöntemler

Diğer ebeveynlerin işini kolaylaştıracak, anne babaların çocuklarıyla başa çıkabilmek için buldukları birbirinden ilginç yöntemleri sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Anneanne ve Torunu Aynı Elbiseleri Giyiyorlar

Gwen Slade adındaki 65 yaşındaki İngiliz kadın, kızı Jemima ve torunu Lily ile ayrı kuşaklardan olsa da dış görünüşüne o kadar dikkat ediyor ki, tüm kıyafetlerini kızıyla hatta torunuyla ortak olarak giyiyor! Formunu korumayı başaran İngiliz kadının, kızı ve torunuyla giydiği kıyafetleri galeri görsellerinde ulaşabilirsiniz.

Anne Ve Kız Çocuk Kombin Örnekleri

Anne Üç Siyahi Bebek Dünyaya Getirdi – Aileyi Görenler Gözlerine İnanamadı

Irkçılık dünyamızı kirletmeye devam ediyor.İnsanların bir ailenin nasıl görünmesi gerektiğine dair dar görüşlü düşünceleri olabiliyor. Aaron ve Rachel Halbert de bu dar görüşlü düşüncelere maruz kaldılar. Ayakta alkışlanmalar gerekirken insanlar tarafından eleştirildiler.

Annelerin Kutsal Olduğunu Kanıtlayan Muhteşem Fotoğraflar

Bazı anne adayları hamilelik döneminde ve doğum sonrasında hatıra amaçlı oldukça ilginç fotoğraflar çektiriyorlar. İşte bu birbirinden hoş ve ilginç hamilelik ve doğum sonrası fotoğrafı galerimizde sizin için derledik.

Aliye Rona’nın Acı Hikayesi

Aliye Rona, Türk sinemasının güçlü kadınıydı. Genelde “anne” rolünü üstlenirdi ve üstlendiği bu “anneler” bildiğimiz fedakar anneler gibi olmazdı.

Aldatılan Kadının, Diğer Kadına Yazdığı İlginç Mektup - İşte o şaşırtan mektup...

Melani isimli 2 çocuklu bir kadın, eşinin onu aldattığını anladığı zaman o kadına oturup etkileyici bir mektup yazmış. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında, aldatılan kadının eşinin kendisini aldattığı kadına yazdığı ilginç mektubu görebilirsiniz. İşte o şaşırtan mektup...

21. Yüzyıldan Sıkılanlardan mısınız Nişan Fotoğrafları İçin 80'lere Işınlanan Çift

Çağımız evliliklerinden ve fotoğraf çekimlerinden sıkılan bir çift, BoredPanda'dan derlediğimiz hikayeye göre biraz daha tuhaf bir çözümle çıkageldi.

20 Yaşında Görünen 50 Yaşındaki Anne ve Müthiş Gençlik Sırları

Bir anne düşün ki 50 yaşına gelmiş ama hala 20 yaşında gibi gözüküyor! Hepimizin hayalidir bu herhalde... İşte bunu başarmış olan Çin'li Liu Yelin isimli annenin hikayesini sizin için galerimizde anlattık. Bu kadının gençlik sırlarını ve cilt bakım tavsiyelerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu genç annenin harika gençlik sırlarını öğrenebilirsiniz.

Zarif Gelinler İçin En Güzel Gelin Başı Topuz Modelleri

Gelinlerin en güzel günleri olan düğünlerinde bir prenses gibi görünmelerini sağlayacak ve gelinleri bir peri kızına döndürecek en şık gelin topuzu modellerini galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerimizde hoşunuza gidebilecek  şahane gelin topuzu saç stillerini görebilir ve model fikri alıp yaptırabilirsiniz.

93 Yaşındaki Kadın Düğününde Giyeceği Elbiseyi Oylamaya Sundu

93 yaşındaki Sylvia Martin isimli kadın, 88 yaşındaki erkek arkadaşı Frank Raymond ile bu yaz evleniyor. Ve düğününde giyeceği kıyafeti için internetten oylama başlattı. Galerimizde hoşunuza gidebilecek Martin'in elbiselerini görüp oylamaya katılabilirsiniz, A, B, C ya da D, sizce hangisi? :)

92 Yaşındaki Ressam Nine!

Çek Cumhuriyetinde yaşayan ve tam 40 yıldır resim yapan 92 yaşındaki Anezka Kasparkova'nın harika duvar resimlerine siz de bayılacaksınız!

7 Yaşındaki Alopesi Hastası Kızına Müthiş Bir Sürpriz Yapan Anne

7 Yaşındaki Alopesi Hastası Kızına Dünyaları Veren AnneHalk arasında saçkıran olarak bilinen alopesi hastalığı olan 7 yaşındaki küçük kızı için harika tasarımlar hazırlayan annenin çalışmalarını galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerimizde hoşunuza gidebilecek kızını gülümsetebilmek çalışan annenin harika tasarımlarını ve bu şirin kızın olağanüstü gülüşünü görebilirsiniz.

89 Yaşındaki Dünyanın En Yaşlı Cerrahı: Alla Ilyinichna Levushkina

89 yaşındaki dünyanın en yaşlı cerrahı Rusya'da! Rusya'nın Ryazan kentinde bulunan bir hastanede çalışan 89 yaşındaki cerrah Alla Ilyinichna Levushkina, görenleri oldukça şaşırtıyor! Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında dünyanın en yaşlı cerrahı hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz.