Damatları Evlenmekten Vazgeçirecek Birbirinden Tuhaf Gelinlik Modelleri

Çoğu genç kadın hayalinde nasıl bir gelinlik giyeceğine evlenmeden uzun yıllar öncesinden karar vermiştir ve düğünde herkesin gözlerinin onların üzerinde olmasını isterler. Fakat bazıları şaşkınlıktan mı yoksa güzellikten mi kendilerine baksınlar pek karar verememişler gibi duruyor.

Pasta vs. Gelinlik

Pasta vs. Gelinlik

Düğünde hem gelinlik hem de pasta masrafından kaçmak için oldukça düşünceli davranmış gelin. Gelinliğe ayrı para pastaya ayrı para vermemek için ikisini bir arada halleden yaratıcı kadın gelinlik almak yerine düğün pastasını gelinlik şeklinde yaptırmış ve üzerine giymiş. Çok yaratıcı değil mi?


Balon Gelinlik

Balon Gelinlik

Tamamı balonlardan oluşan bu gelinliği görünce aklımıza ilk ya patlarsa neler olur geliyor. Ama muhtemelen davetiyelerde misafirlerin yanında ucu sivri madde getirmemeleri rica edilmiştir. Ama yine de birileri çıkıp özellikle çocuklar gelinlik üzerindeki balonları patlatmaya çalışacaktır.


Ateş eden gelin!

Ateş eden gelin!

Düğünde tüm gözlerin kendi üzerinde olmasını ve kısaca hem güzelliği hem de gelinliğiyle kelimenin tam anlamıyla ateş etmek isteyen gelin. Peki siz düğününüzde böyle bir gelinlik giymek ister miydiniz ya da eşinizin böyle bir gelinlik giymesini?


Damatlığa, gelinliğe o kadar para verilir mi?

Damatlığa, gelinliğe o kadar para verilir mi?

Son yıllarda moda olmuş kıyafet yerine vücudun boyanmasıyla sanki kıyafet giymiş gibi bir görüntü oluşması bu sefer bir gelin ve damat tarafından kullanılmış. Yanlış görmüyorsunuz gelin ve damat çıplak üzerlerinde sadece boyama var. Sizce de çok iddialı değil mi?


Yok canım ne abartısı?

Yok canım ne abartısı?

Abartı ne demek harfi harfine açıklayan gelinler. Ülkemizde de görmeye alışık olduğumuz bu gelinler düğünde tüm gözlerin kendi üzerlerinde olmasını istemekteler. Saçlarından makyajlarına, gelinliklerinden aksesuarlarına kadar her şey abartılı ve iddialı.


Hem iddialı hem de ateşli!

Hem iddialı hem de ateşli!

Bu gelinler ise iddialarını farklı bir şekilde ortaya koymak istiyorlar. Dekolte verme konusunda kesinlikle çok cesur olan bu iddialı gelinler tüm bakışları ve dikkatleri üzerlerinde toplamak istemekteler.


Kundak? Gelinlik?

Kundak? Gelinlik?

Bir önceki maddedeki gelinlerin tam aksi yönde düşünen bir gelin. Soğuktan mıdır yoksa tarzı mı böyledir bilinmez sizce de resimdeki kadın bir gelinden ziyade kundaktaki bir kadına benzemiyor mu?


Dünyanın en uzun kuyruklu gelinliği

Dünyanın en uzun kuyruklu gelinliği

Dünyanın en uzun kuyruklu gelinliğini giymiş gelin. Muhtemelen gelin bu uzun kuyruğu sonra evinde masa örtüsü veya perde olarak kullanacak.


Geri dönüşüm gelinlik

Geri dönüşüm gelinlik

Bu kadın ise geri dönüşüm konusunda biraz takıntılı. Hatta gelinliğini bile kullanılmış poşet ve kağıt havlulardan yapacak kadar takıntılı. Büyük ihtimalle gelin bu gelinlikle düğüne gelen misafirlere sonrasında da dünyaya geri dönüşümün önemiyle ilgili mesaj vermek istemiş.


Vajina şeklindeki gelinlik

Vajina şeklindeki gelinlik

Peki siz düğününüzde böyle bir gelinlik giymek ister miydiniz? Ya da müstakbel eşinizin böyle bir gelinlik giymesini ister miydiniz?


İşte karşınızda düğünlerinde ezber bozan abartılı gelinlikler giymiş 10 gelin.

İşte karşınızda düğünlerinde ezber bozan abartılı gelinlikler giymiş 10 gelin.