Bahar Havasında 7 Etkileyici Saç Stili

Saçlarda bahar havasını estirecek şık ve göz alıcı saç stillerini galerimizde sizin için bir araya getirdik! Her kadını güzel gösterecek 7 hoş saç stilini görmek için doğru yerdesiniz. Galerimizde hoşunuza gidebilecek bu birbirinden şık ve yapımı kolay saç stillerini görebilirsiniz.

1. Yarım At Kuyruğu

1. Yarım At Kuyruğu

Müthiş bir görünüme sahip ve rahat bir saç stili için maşayla şekil verdiğiniz saçlarınızı yarım at kuyruğu biçiminde toplayın.


2. Taç Örgü

2. Taç Örgü

Sofistike ve romantik bir hava için, saç bantlarını bir kenara koyun. Başınızın üst kısmında yaptığınız iki kalın taç örgü, sizi çok güzel gösterecektir.


3. Retro Burgu

3. Retro Burgu

Saçlarınızı yan taraftan ayırıp her iki kısmı da geriye doğru burgu şeklinde alın. Arka tarafta tel tokalar ile sabit hale getirdiğiniz saçlarınıza hacim vermek amacıyla hacim veren saç spreyi kullanın.


4. Minik Örgüler

4. Minik Örgüler

Ufak örgüleri bu sene her saç modelinde görüyoruz. At kuyruğu, topuz ve açık saç modellerinde de bir ya da daha fazla minik örgüyle görünümünüzü şık hale getirin.


5. Çift Örgü

5. Çift Örgü

Son zamanlarda oldukça popüler olan çift örgüler özellikle ünlüler tarafından çok sık kullanılıyor. Sıkı ya da bol örgülerle stilinize hareket kazandırıp hep şık görünün.


6. Dağınık At Kuyruğu

6. Dağınık At Kuyruğu

Fazla çaba sarf etmeden şık olmak için saçlarınızı saç maşası ile şekillendirin ve bukleleri parmaklarınızınla dağıtın.


7. Maxi Örgü

7. Maxi Örgü

Saçlarınız uzunsa bu maksi örgü size çok yakışır. Bu kalın ve göz kamaştırıcı örgü, herkes tarafından çok beğenilecek.