13 Yıl Önce Ortadan Kaybolan Nişan Yüzüğünü Havuca Takılmış Olarak Buldu

Mary Grams isimli 85 yaşındaki bir kadın 13 yıl önce nişan yüzüğünü kaybetti ve onu tam 13 yıl sonra bir havuca takılı olarak buldu! Galerimizde hoşunuza gidebilecek resimlerin altında bu ilginç haberin ayrıntılarını görebilirsiniz.

"5 yıl önce ölen kocama yeniden kavuştum sanki"

Kısacası yıllarca toprak altında kalan yüzük filizlenen bir havuç sayesinde böylelikle sahibine kavuşmuş oldu.
Mary ise yüzüğü bulduğunda kaybettiği kocasına yeniden kavuşmuş gibi hissettiğini söyleyip aile yadigarı olan yüzüğü takmayarak güvenli bir yerde saklayacağını söylüyor.

Bir havucun gövdesine takılı nişan yüzüğü

Bir havucun gövdesine takılı nişan yüzüğü

Tüm olaylar bir gün gelininin Mary Grams'ı çağırarak bahçede bir yüzük bulduğunu söylemesiyle değişmiş.
Mary, yüzüğe bakıyor ve gördüğünde çok şaşırıyor. Çünkü gördüğü yüzük 13 sene önce kaybetmiş olduğu nişan yüzüğü. Daha enteresan olansa yüzük bir havuca aynı parmağa geçirilmiş gibi duruyor.

13 sene sonra ortaya çıkan bir yüzük ve bir sır

13 sene sonra ortaya çıkan bir yüzük ve bir sır

Mary Grams adındaki 85 yaşındaki yaşlı kadın bundan tam 13 sene önce nişan yüzüğünü kaybetti ve yüzüğü 13 yıl sonra bir havuca takılı şekilde buldu!


"5 yıl önce ölen kocama yeniden kavuştum sanki"

Mary Grams, yüzüğü 13 sene önce kaybettiğinde yüzüğü ne kadar aradıysa bir türlü bulamıyor. Kocasına da yüzüğü kaybettiğini söyleyemeyen Mary, gidip onun daha ufak bir modelini alıyor. Altmış yıl önce evlendiği ve beş yıl önce ölen eşi bunu hiç fark etmiyor.


"5 yıl önce ölen kocama yeniden kavuştum sanki"

Mary'nin nişan yüzüğünün aslını kaybettiğini ise bir tek oğlu biliyor. Yüzüğü, 105 senedir ailenin olan çiftliğin bahçesinde bulan gelini ise havuçları toplarken bir gariplik hissedip gövdesinde değerli bir yüzük takılı olan havucu bulup koşarak kayınvalidesine getirip gösteriyor. Bu sayede kadının sırrı meydana çıkıyor.